O  B  A  V  I  J  E  S  T

Obavještavaju se svi korisnici koji su priključeni na vodovodnu mrežu da zbog radova u mjestima Gorica, Krajšina i Radimlja dana 23.08.2022. godine (utorak) od 08:00h do 11:00h neće biti vode.

O  B  A  V  I  J  E  S  T

Obavještavaju se svi korisnici koji su priključeni na vodovodni sustav Stolac da zbog vanrednog kvara na elektro - energetskoj mreži na području općine Berkovići danas 27.07.2022. godine (srijeda) u većim zonama u gradu postoji mogućnost smanjenog dotoka ili nestanka vode.

Molimo vas za razumijevanje!

Obavještavaju se svi korisnici koji su priključeni na vodovodnu mrežu da zbog radova u mjestu Crnići - Greda dana 24.06.2022. godine (petak) u vremenu od 08.00 do 11.00 h neće biti vode zbog radova na vodovodnoj mreži.

Molimo vas za razumijevanje!

Obavještavaju se svi korisnici vodovodnog kanala da dana 23.06.2022. (četvrtak) i 24.06.2022. (petak) kanal neće biti u funkciji zbog radova na sanaciji i izmještanju istog.